AKTUÁLNĚ - půjčovna lodí Jizera

8.3.2017 /// Otevírání a čištění Jizery 2017

Pomalu se blíží jaro a s ním otevírání a čištění Jizery, pokud to počasí dovolí tak tato akce proběhne v první polovině dubna, o přesném termínu vás budeme včas informovat.  

30.4.2017 /// Soutok Jizery s Kamenicí v Podspálově

Jizera je od soutoku s Kamenicí v Podspálově zatím splavná, jez v Železném Brodě se přenáší z leva, na Splzovském jezu je nutné loď přenést do náhona, hlavní koryto pod jezem je nesjízdné.

2.6.2017 /// Rezervace lodí na sobotu

Vážení vodáci, sobota není jediným dnem v týdnu kdy se dá jezdit po Jizeře na lodi, zkuste své vodácké výlety směřovat také na jiné dny, třeba na neděle kdy máme spoustu volných plavidel a na Jizeře je klid. Děkujeme za pochopení.

23.7.2017 /// Sjízdnost Jizery z Dolánek do Turnova

Z důvodu tzv. rekultivace je v Turnově spuštěný vakový jez, proto pozor při přenášení, přes rybí přechod to není možné, úsek z Dolánek do Turnova je skoro bez vody, pokud neteče voda přes jez v Dolánkách tak se část tohoto úseku musí přetahovat.

26.9.2017 /// Provozní doba září - říjen - denně 8 - 20 hod. - Babí léto je tady

V září a říjnu si můžete lodě i rafty zapůjčit denně od 8 do 20 hodin. Od středy 27.9. očekáváme letní počasí, využijte posledních dní babího léta a svezte se na raftu, nebo na kánoi po Jizeře. Rezervace na telefonu 723 543 351