Půjčovna lodí jizera  Malá Skála český ráj kánoe  rafty  kajaky  koloběžky  horská kola  ubytování

DOPRAVA LODÍ ZDARMA - NÍZKÉ CENY - INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP - SKUPINOVÉ SLEVY PRO ŠKOLY

Jsme půjčovna lodí sídlící na Malé Skále. Půjčujeme polyethylenové (plastové) kánoe Samba, nebo kánoe Vydra, kajaky, šestimístné rafty Colorado, nebo Ontario. Veškeré vybavení potřebné na vodu jako pádla, barely, nepromokavé vaky, vesty i pro děti všech věkových kategorií, máte u nás zdarma.

V půjčovně lodí Maloskalsko máme také horská kola a koloběžky značky Kostka, nebo Kickbike (i pro děti), ty oceníte při zpáteční cestě z Dolánek na Malou Skálu po cykloztezce Greenway Jizera, která vede podél řeky romantickým údolím. Lodě a vybavení si můžete zapůjčit denně od 8 do 19ti hodin, po dohodě vám vše přivezeme na vámi určené místo. (Podspálov, Železný Brod, Líšný, Malá Skála - pod lávkou, Malá Skála - Boučkův statek, Dolánky, Turnov).

 

Půjčovna lodí Maloskalsko nabízí jednodenní i vícedenní výlety po řece Jizeře, jako půldenní výlet doporučujeme splutí Jizery na kánoi, nebo raftu do Dolánek u Turnova, (9km) řeka zde tvoří největší meandr z celého svého toku obklopen krásnou přírodou přírodní rezervace Bučiny u Rakous a zpět na Malou Skálu třeba na koloběžce, nebo horském kole po nově vybudované cykloztezce  (7km) v romantickém údolí řeky Jizery. Z Dolánek na Malou Skálu se dostanete také vlakem (10min.) odjezdy najdete na idos.

 

Akční ceny pronájmu kánoí na Jizeře květen - červen 2018

Kánoe na půl dne   390,- Kč
Kánoe na den   560,- Kč
Kánoe na dva dny 2-3 místná   780,- Kč
Kánoe na tři dny 2-3 místná 1150,- Kč

Doporučené trasy najdete - zde

 Pro rezervaci nám zavolejte, nebo pošlete e-mail

Telefon +420 723 543 351
E-mail lode.malaskala@centrum.cz
Ceník Ceník výletů po řece Jizeře

Aktuálně

29.3.2018 / Nasazování Lipana Podhorního do Jizery

Za podpory některých půjčoven lodí na Malé Skále se dnes nasadilo do Jizery v úseku Splzov - Dolánky 3000 kusů ohroženého Lipana Podhorního. Máme s toho velikou radost a zůčastněným půjčovnám děkujeme.

20.4.2018 / Čištění Jizery 2018

Děkujeme všem co se letošního čištění Jizery zůčastnili, od Jizery se odvezlo více jak tuna odpadu, převážně pneumatik, plastu, igelitu a také několik pytlů použitých dámských vložek, které do řeky vypouštějí čističky odpadních vod a my jim za to ještě platíme.

17.5.2018. / Rybí přechod v Přepeřích

Od 18.5. bude cyklostezka Grenway Jizera v úseku Rakousy Malá Skála průjezdná. Pozor dávejte na jezu v Přepeřích, na jeho pravé straně probíhá výstavba rybího přechodu, lodě přetahujte v levo.

 

20.6.2018 / Havárie na jezu v Hubálově - uzavřený jez!!!
Minulý týden došlo na jezu Hubálov na Jizeře k havárii a to podemletí pravobřežního pilíře a zřícení betonových konstrukcí u malé vodní elektrárny. Informovala o tom mluvčí Povodí Labe Hana Bendová.
„Momentálně na jezu probíhají zabezpečovací práce a jez je uzavřen pro vodáky. Místo je nebezpečné, provizorně je označeno červenobílými páskami, na řádném označení se pracuje,“ uvedla Bendová.

Jez se nachází cca 6 km pod Svijany, v některých vodáckých kilometrážích je uváděn jako jez Loukovec.„ Žádáme všechny, aby respektovali uzavření jezu a v celé oblasti dbali o svou bezpečnost,“ dodala.