AKTUÁLNĚ - půjčovna lodí Jizera

Aktuální informace od Jizery a z cyklostezky Greenway

13.1.2021 /// Vodácká sezona 2021

Všem našim příznivcům a partnerům děkujeme a těšíme se na nadcházející vodáckou sezonu v roce 2021. Věříme, že s situace s nemocí covid 19 brzy stabilizuje a léto si všichni užijeme naplno.

26.5.2020 /// Čištění Jizery a nasazování ryb 2020

Čištění a úklid Jizery v úseku Podspálov - Dolánky se vzhledem k situaci s koronavirem COVID-19 letos neuskutečnil, ale Jizeru v úseku Malá Skála - Dolánky čistíme pravidelně každou neděli, každý se může připojit, vzít si od nás pytel a nechat ho v Dolánkách naplněný. Také pokračujeme v našem projektu vysazování původních druhů ryb do Jizery, v minulích dvou týdnech jsme vysadili do Jizery tři tisíce Lipanů a dva tisíce Pstruhů Potočních, v minulých šesti letech se nám podařilo za peníze získané od půjčoven lodí do Jizery nasadit asi desettisíc lipanů,šesttisíc pstruhů a více jak tisíc úhořů. Video s posledního nasazování najdete zde https://www.youtube.com/watch?v=f0uq8JueP-w

5.4.2020 /// Půjčovna horských elektrokol Maloskalsko

Jako novinku pro rok 2020 pro vás připravujeme půjčovnu horských elektrokol, e-kola si budete moci půjčit přímo u nás na Malé Skále a vyjížďka po okolních kopcích bude hračka.