KONTAKT a UBYTOVÁnÍ

Cesta k nám a doporučené ubytování

Půjčovna lodí Maloskalsko
Malá Skála - pod lávkou u centrálního parkoviště - pravý břeh Jizery 

Tel.: +420 723 543 351
E-mail: lode.malaskala@centrum.cz

Ičo: 60260394

Pokud provádíte rezervaci přes e-mail uveďte prosím čas odjezdu a vaše telefonní číslo !

Jak se k nám dostanete

1) Od vlakového nádraží na Malé Skále se vydáte přes most, pak v pravo směr Železný Brod podél silnice E 65 až k centrálnímu parkovišti na Labi, zde zatočíte s chodníku přímo pod lávku pro pěší... lávku nepřecházejte

2) Autem ze směru od Turnova projedete celou obec, za odbočkou na Jablonec n/N - centrální parkoviště

3) Autem ze směru od Železného Brodu 100 m za bennovou pumpou v pravo centrální parkoviště

4) Autem z Liberce přes Frýdštejn - na Malé Skále na první křižovatce v levo směr Železný Brod po 400 m centrální parkoviště

5)Autem od Jablonce n/N přes Sněhov, na Malé Skále první křižovatka u Pizzerie Pietro Tomasso do leva, po 30ti metrech centrální parkoviště

Najdete nás pod lávkou přes Jizeru u centrálního parkoviště (pravý břeh Jizery) na Malé Skále ze strany centrálního parkoviště, lávku nepřecházejte. Pokud si nejste jisti, zavolejte nám a my vás navedeme.

Vždy je lepší nás kontaktovat telefonicky a domluvit se na podrobnostech.

Navigace v mapách odkaz - zde

Ubytování:

Pokud se v létě chystáte na Malou Skálu a hledáte příjemné ubytování, doporučujeme Apartmány Prokopovi v centru obce se zahradou a vlastním parkováním a navíc dostanete 15% slevu na zapůjčení lodí, raftů a veškerého vybavení v naší půjčovně lodí Maloskalsko. 

Další osvětčené a velmi žádané ubytování v chalupě nebo v apartmánech pro rodiny s dětmi, pro páry, ale i větší skupiny najdete v Apartmánech Zdeněk Tunka v klidné části poblíž centra obce.

Penzion Jizera Malá Skála je ideálním ubytovacím zařízením pro školy a větší skupiny, ale i pro rodiny s dětmi s vlastním hřištěm, venkovním bazénem a bowlingem.

Chata Malá Skála je příjemné ubytování v nově zrekonstruované chatce pro 8 osob v klidné části Malé Skály pod hradem Vranov.

Ábelův mlýn apartmány s výbornou restaurací najdete v Dolánkách, určitě stojí za návštěvu.

Panteon - basecamp je čtyřlůžkový apartmán na krásném místě pod jižní stěnou hradu Vranov na Malé Skále.

Apartman Basco příjemné ubytování pod skalní vyhlídkou Pantheon na Malé Skále s výhledem na řeku Jizeru a Suché skály.

Chystáte-li se sjíždět Jizeru s Podspálova a nechce se vám spát pod stanem na Paraplíčku, můžete využít nově zrekonstruovaných srubů s veškerým vybavením, veškeré informace vám rádi poskytnou na  www.srubypodspalov.cz.

Jestli rádi houbaříte a chcete vědět kde v okolí Malé Skály zrovna rostou houby, tak se koukněte na Kryšotovy videa o houbách a tam se to zcela jistě dozvíte.